Kontakt Dansk Pilotforening - Formand for DPF Henrik Thyregod

Henrik Thyregod,
Formand

+45 40 55 10 00

henrik.thyregod@dpf.info

Kontakt Dansk Pilotforening - Næstformand i DPF Søren Saysette-Rasmussen

Søren Saysette-Rasmussen,
Næstformand

+45 27 37 14 12

soren@dpf.info

Per Badstue - dpf.dk

Per Badstue,
Bestyrelsesmedlem

+45 40 35 18 32

per.badstue@dpf.info

Stephan Hrynczuk,
Bestyrelsesmedlem

+45 32 32 16 07

srh@dpf.info

Peder Bruun,
Bestyrelsesmedlem

+45 40 98 48 08

peder.bruun@dpf.info

Henrik Nielsen,
Bestyrelsesmedlem

+45 26 13 38 22 

henrik.nielsen@dpf.info

Lars Christensen,
Bestyrelsesmedlem

+45 51 92 59 22

lars.christensen@dpf.info


Organisation – Dansk Pilotforening

BESTYRELSEE-mailTelefon
FC Henrik Thyregod, Formandhenrik.thyregod@dpf.info40 55 10 00
FP Søren Saysette-Rasmussen, Næstformandsoren@dpf.info27 37 14 12
FC Lars Christensenlars.christensen@dpf.info51 92 59 22
FP Per Badstueper.badstue@dpf.info40 35 18 32
FC Peder Bruunpeder.bruun@dpf.info40 98 48 08
FP Stephan Hrynczuksrh@dpf.info32 32 16 07
FP Henrik Nielsenhenrik.nielsen@dpf.info  26 13 38 22
SEKRETARIATE-mailTelefon
Henriette Karsholt, Sekretariatschefhenriette@dpf.info32 50 53 22
PRESSEE-mailTelefon
FC Henrik Thyregodhenrik.thyregod@dpf.info40 55 10 00
INTERNE REVISORERE-mailTelefon
FP Søren K. Samuelsensamuelsen@pc.dk40 52 26 62
FP Dan Rasmussensdanr@hotmail.com40 75 47 01
IFALPAE-mailTelefon
FC Henrik Thyregodhenrik.thyregod@dpf.info40 55 10 00
FP Søren Saysette-Rasmussensoren@dpf.info 27 37 14 12
DALPA
FC Henrik Thyregodhenrik.thyregod@dpf.info40 55 10 00
FP Henrik Nielsenhenrik.nielsen@dpf.info26 13 38 22
FDAE-mailTelefon
FC Lars Christensenlars.christensen@dpf.info51 92 59 22
HSUE-mailTelefon
FC Henrik Thyregodhenrik.thyregod@dpf.info40 55 10 00
KAPITALFORMIDLINGSSELSKABETE-mailTelefon
FC Henrik Thyregodhenrik.thyregod@dpf.info40 55 10 00
PRODUKTION/TJENESTEGØRINGE-mail Telefon
FP Henrik Nielsen (Ansvarlig LH) henrik.nielsen@dpf.info26 13 38 22
FP Søren Saysette-Rasmussen (Ansvarlig SH)soren@dpf.info27 37 14 12
FP Per Badstueper.badstue@dpf.info40 35 18 32
FC Peder Bruunpeder.bruun@dpf.info40 98 48 08
HOTEL / Per DiemE-mailTelefon
FP Henrik Nielsenhenrik.nielsen@dpf.info26 13 38 22
FP Michael Mouritzenpostrir@gmail.com23 40 76 57
CREW-MEALE-mailTelefon
FP Per Badstueper.badstue@dpf.info40 35 18 32
BASE/PERSONALEE-mailTelefon
FC Henrik Thyregodhenrik.thyregod@dpf.info40 55 10 00
FP Søren Saysette-Rasmussensoren@dpf.info27 37 14 12
FLIGHT DECK SAFETY COMMITTEEE-mailTelefon
FP Michael Bachehso@dpf.info32 32 07 23
LØN/PENSION/FORSIKRINGE-mail Telefon
FC Lars Christensenlars.christensen@dpf.info51 92 59 22
FP Stephan  Hrynczuksrh@dpf.info32 32 16 07
PILOTS ADVISORY GROUP (PAG)E-mail Telefon
FP Jan-Olof Roslinjanne.roslin@gmail.com+46 773 986 585
FP Monica Koestermonicakoester@hotmail.com40 76 74 44
FC Steen Bach Sandalsteensandal@gmail.com40 43 35 22
FC Johan Wiklundjohan.7.wiklund@gmail.com+46 705 777 739