Kontakt Dansk Pilotforening - Formand for DPF Henrik Thyregod

Henrik Thyregod,
Formand

+45 40 55 10 00

henrik.thyregod@dpf.info

Kontakt Dansk Pilotforening - Næstformand i DPF Søren Saysette-Rasmussen

Søren Saysette-Rasmussen,
Næstformand

+45 27 37 14 12

soren@dpf.info

Per Badstue - dpf.dk

Per Badstue,
Bestyrelsesmedlem

+45 40 35 18 32

per.badstue@dpf.info

Marc Møller,
Bestyrelsesmedlem

+45 32 32 16 22

marc@dpf.info

Peder Bruun,
Bestyrelsesmedlem

+45 40 98 48 08

peder.bruun@dpf.info

Niels Erik Hansen,
Bestyrelsesmedlem

+45 20 23 13 39

neh@dpf.info

Lars Christensen,
Bestyrelsesmedlem

+45 51 92 59 22

lars.christensen@dpf.info

Stephan Hrynczuk,
Bestyrelsesmedlem

+45 32 32 16 07

srh@dpf.info


Organisation – Dansk Pilotforening

BESTYRELSEE-mailTelefon
FC Henrik Thyregod, Formandhenrik.thyregod@dpf.info40 55 10 00
FP Søren Saysette-Rasmussen, Næstformandsoren@dpf.info27 37 14 12
FC Lars Christensenlars.christensen@dpf.info51 92 59 22
FC Per Badstueper.badstue@dpf.info40 35 18 32
FC Peder Bruunpeder.bruun@dpf.info40 98 48 08
FP Marc Møllermarc@dpf.info32 32 16 22
FP Niels Erik Hansen neh@dpf.info20 23 13 39
FP Stephan Hrynczuksrh@dpf.info32 32 16 07
SEKRETARIATE-mailTelefon
Henriette Karsholt, Sekretariatschefhenriette@dpf.info32 50 53 22
PRESSEE-mailTelefon
FC Henrik Thyregodhenrik.thyregod@dpf.info40 55 10 00
INTERNE REVISORERE-mailTelefon
FP Søren K. Samuelsensamuelsen@pc.dk40 52 26 62
FP Dan Rasmussensdanr@hotmail.com40 75 47 01
IFALPA/DALPAE-mailTelefon
FC Henrik Thyregodhenrik.thyregod@dpf.info40 55 10 00
FP Marc Møllermarc@dpf.info32 32 16 22
FDAE-mailTelefon
FC Lars Christensenlars.christensen@dpf.info51 92 59 22
HSUE-mailTelefon
FC Henrik Thyregodhenrik.thyregod@dpf.info40 55 10 00
KAPITALFORMIDLINGSSELSKABETE-mailTelefon
FC Henrik Thyregodhenrik.thyregod@dpf.info40 55 10 00
PRODUKTION/TJENESTEGØRINGE-mail Telefon
FP Marc Møller (Ansvarlig LH)marc@dpf.info32 32 16 22
FP Søren Saysette-Rasmussen (Ansvarlig SH)soren@dpf.info27 37 14 12
FC Per Badstueper.badstue@dpf.info40 35 18 32
HOTEL / Per DiemE-mailTelefon
FP Marc Møller (Ansvarlig)marc@dpf.info32 32 16 22
FP Michael Mouritzenpostrir@gmail.com23 40 76 57
CREW-MEALE-mailTelefon
FC Per Badstueper.badstue@dpf.info40 35 18 32
BASE/PERSONALEE-mailTelefon
FC Henrik Thyregodhenrik.thyregod@dpf.info40 55 10 00
FP Søren Saysette-Rasmussensoren@dpf.info27 37 14 12
FP Marc Møllermarc@dpf.info32 32 16 22
FLIGHT DECK SAFETY COMMITTEEE-mailTelefon
FP Allan Walther Wirehso@dpf.info31 37 07 47
LØN/PENSION/FORSIKRINGE-mail Telefon
FC Lars Christensenlars.christensen@dpf.info51 92 59 22
FP Stephan  Hrynczuksrh@dpf.info32 32 16 07
PILOTS ADVISORY GROUP(PAG)E-mail Telefon
FP Jan-Olof Roslinjanne.roslin@gmail.com+46 773 986 585
FP Monica Koestermonicakoester@hotmail.com40 76 74 44
FC Steen Bach Sandalsteensandal@gmail.com40 43 35 22
FC Johan Wiklundjohan.7.wiklund@gmail.com+46 705 777 739