Kontakt Dansk Pilotforening - Formand for DPF Henrik Thyregod

Henrik Thyregod,
Formand

+45 40 55 10 00

henrik.thyregod@dpf.info

Kontakt Dansk Pilotforening - Næstformand i DPF Søren Saysette-Rasmussen

Søren Saysette-Rasmussen,
Næstformand

+45 27 37 14 12

soren@dpf.info

Per Badstue - dpf.dk

Per Badstue,
Bestyrelsesmedlem

+45 40 35 18 32

Per.Badstue@dpf.info

Marc Møller, Bestyrelsesmedlem

+45 32 32 16 22

marc@dpf.info

Peder Bruun, Bestyrelsesmedlem

+45 40 98 48 08

Peder.bruun@dpf.info

Pascal Ossian,
Bestyrelsesmedlem

+45 28 19 80 12

pascal@dpf.info

Lars Christensen,
Bestyrelsesmedlem

+45 51 92 59 22

Lars.christensen@dpf.info


Organisation – Dansk Pilotforening

BESTYRELSEE-mailTelefon
FC Henrik Thyregodhenrik.thyregod@dpf.info40 55 10 00
FP Søren Saysette-Rasmussensoren@dpf.info27 37 14 12
FC Lars Christensenlars.christensen@dpf.info51 92 59 22
FC Per Badstueper.badstue@dpf.info40 35 18 32
FC Peder Bruunpeder.bruun@dpf.info40 98 48 08
FP Marc Møllermarc@dpf.info32 32 16 22
FP Pascal Ossianpascal@dpf.info28 19 80 12
   
SEKRETARIATE-mailTelefon
Henriette Karsholthenriette@dpf.info32 50 53 22
   
FORRETNINGSUDVALGE-mailTelefon
FC Henrik Thyregodhenrik.thyregod@dpf.info40 55 10 00
FP Søren Saysette-Rasmussensoren@dpf.info27 37 14 12
Henriette Karsholthenriette@dpf.info32 50 53 22
   
INFORMATIONE-mailTelefon
FC Henrik Thyregodhenrik.thyregod@dpf.info40 55 10 00
   
INTERNE REVISORERE-mailTelefon
FP Søren K. Samuelsensamuelsen@pc.dk40 52 26 62
FP Dan Rasmussensdanr@hotmail.com40 75 47 01
   
IFALPAE-mailTelefon
FC Henrik Thyregodhenrik.thyregod@dpf.info40 55 10 00
DALPAE-mailTelefon
FC Henrik Thyregodhenrik.thyregod@dpf.info40 55 10 00
FP Marc Møllermarc@dpf.info32 32 16 22
   
FDAE-mailTelefon
   
HSUE-mailTelefon
FC Henrik Thyregodhenrik.thyregod@dpf.info40 55 10 00
   
KAPITALFORMIDLINGSSELSKABETE-mailTelefon
FC Henrik Thyregodhenrik.thyregod@dpf.info40 55 10 00
SAS ØKONOMIE-mail Telefon     
FP Ulrich Østergaard (Specialist)ulrich@dpf.info40 54 54 80
   
PRODUKTIONE-mail Telefon
FP Marc Møller (Ansvarlig LH)marc@dpf.info32 32 16 22
FC Per Badstueper.badstue@dpf.info40 35 18 32
FP Søren Saysette-Rasmussensoren@dpf.info27 37 14 12
Hotel / Per DiemE-mailTelefon
FP Marc Møller (Ansvarlig)marc@dpf.info32 32 16 22
FP Michael Mouritzenpostrir@gmail.com23 40 76 57
Crew-MealE-mailTelefon
FC Per Badstue (suppleant)per.badstue@dpf.info40 35 18 32
Base/personaleE-mailTelefon
FC Henrik Thyregodhenrik.thyregod@dpf.info40 55 10 00
FP Søren Saysette-Rasmussensoren@dpf.info27 37 14 12
FP Marc Møllermarc@dpf.info32 32 16 22
   
Flight Deck Safety CommitteeE-mailTelefon
FP Allan Walther Wirehso@dpf.info31 37 07 47
LØN / VELFÆRD       
Løn/Pension/ForsikringE-mail Telefon
FC Lars Christensenlars.christensen@dpf.info51 92 59 22
FP Pascal Ossianpascal@dpf.info28 19 80 12
PFGAE-mailTelefon
FC Lars Christensenlars.christensen@dpf.info51 92 59 22
FP Stephan Hrynczukhucspost@gmail.com32 32 16 07
FP Martin Bendixmsbendix@gmail.com32 32 56 00
FP Pascal Ossianpascal@dpf.info28 19 80 12
ID-billetterE-mail Telefon
FP Søren Saysette-Rasmussensoren@dpf.info27 37 14 12
   
PILOTS ADVISORY GROUP(PAG)E-mail Telefon
FP Jan-Olof Roslinjanne.roslin@gmail.com+46 773 986 585
FP Monica Koestermonicakoester@hotmail.com40 76 74 44
FP Steen Bach Sandalsteensandal@gmail.com40 43 35 22
FC Johan Wiklundjohan.7.wiklund@gmail.com+46 705 777 739